Collection: House + Home

101 products
  • Hand-Dipped Incense Bundle
    Hand-Dipped Incense Bundle - T.Karn Imports
    Regular price
    $ 19.00
    Sale price
    $ 19.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fifty Fifty Glass Candle
    Scent 52 Candle - T.Karn Imports
    Regular price
    $ 33.00
    Sale price
    $ 33.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Fifty Fifty Tin Candle
    Regular price
    $ 18.00
    Sale price
    $ 18.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Live Everwell Roller Oil
    Live Everwell Oil - T.Karn Imports
    Regular price
    from $ 15.00
    Sale price
    from $ 15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Golda Hiba Wood Atmosphere Spray
    Golda Hiba Wood Atmosphere Spray - T.Karn Imports
    Regular price
    from $ 32.00
    Sale price
    from $ 32.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Blue and White Pedestal Bowls
    Hand painted Blue and White Pedestal Bowls - T.Karn Imports
    Regular price
    from $ 20.00
    Sale price
    from $ 20.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Telluride Ski Ornament Set
    Regular price
    $ 40.00
    Sale price
    $ 40.00
    Regular price
    $ 48.00
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Mountain Candle Collection
    Regular price
    $ 34.00
    Sale price
    $ 34.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Palo Santo Bunde
    Palo Santo Bunde - T.Karn Imports
    Regular price
    $ 6.00
    Sale price
    $ 6.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Pom Pom Basket
    Regular price
    $ 75.00
    Sale price
    $ 75.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Sisal and Wood Bowl
    Regular price
    $ 85.00
    Sale price
    $ 85.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Porcupine Quills
    Porcupine Quills - T.Karn Imports
    Regular price
    $ 68.00
    Sale price
    $ 68.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Teak Wall Carvings
    Teak Wall Carvings - T.Karn Imports
    Regular price
    from $ 14.00
    Sale price
    from $ 14.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Hibi Incense
    Regular price
    $ 15.00
    Sale price
    $ 15.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Handwoven Basket
    Regular price
    $ 60.00
    Sale price
    $ 60.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Woven Plate
    Regular price
    $ 295.00
    Sale price
    $ 295.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Stone Washed Linen - Set of 2
    Regular price
    $ 35.00
    Sale price
    $ 35.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Framed Vintage Kuba Cloth
    Regular price
    $ 650.00
    Sale price
    $ 650.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cactus Silk Pillow
    Regular price
    $ 180.00
    Sale price
    $ 180.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Cactus Silk Pillow
    Regular price
    $ 180.00
    Sale price
    $ 180.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Reed Diffuser Refills
    Regular price
    $ 30.00
    Sale price
    $ 30.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Manny Valenzuela Painting, “Outside Looking In”
    Regular price
    $ 450.00
    Sale price
    $ 450.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Manny Valenzuela Painting, “Mellow Yellow”
    Regular price
    $ 550.00
    Sale price
    $ 550.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Manny Valenzuela Painting, “Bullwinkle”
    Regular price
    $ 450.00
    Sale price
    $ 450.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jacey Anne Ceramic Tray
    Regular price
    $ 75.00
    Sale price
    $ 75.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jacey Anne Sculptural Vessel
    Regular price
    $ 260.00
    Sale price
    $ 260.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jacey Anne Vase
    Regular price
    $ 68.00
    Sale price
    $ 68.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jacey Anne Vase
    Regular price
    $ 50.00
    Sale price
    $ 50.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jacey Anne Vase
    Regular price
    $ 110.00
    Sale price
    $ 110.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jacey Anne Vase
    Regular price
    from $ 85.00
    Sale price
    from $ 85.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Jacey Anne Vase
    Regular price
    from $ 40.00
    Sale price
    from $ 40.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out
  • Uganda Tray
    Regular price
    $ 72.00
    Sale price
    $ 72.00
    Regular price
    Unit price
    per 
    Sold out